Poznaj Centrum Serca Lumina Cordis

Wirtualny Spacer

 

Centrum Serca Lumina Cordis  jest najnowocześniejszą placówką medyczną zlokalizowaną w samym sercu Wrocławia, świadczącą pełen zakres profesjonalnych i kompleksowych usług medycznych skoncentrowanych przede wszystkim na problemach kardiologicznych dorosłych i dzieci.

W Naszym Centrum można również wykonać  specjalistyczne badania oraz skorzystać z  konsultacji specjalistów, z których wielu na co dzień pracuje we wrocławskich szpitalach. Są to specjaliści z następujących dziedzin: radiologii dziecięcej, chirurgii naczyniowej, chirurgii dziecięcej, psychiatrii i psychologii dziecięcej, psychologii dla osób dorosłych, dietetyki, medycyny sportu oraz medycyny chińskiej.

Wykwalifikowany i przyjazny zespół lekarzy specjalistów postara się pomóc Państwu w znalezieniu przyczyn oraz leczeniu Państwa problemów zdrowotnych.

Centrum Serca LC Green

W poradni kardiologicznej nasi lekarze zajmą się tak powszechnymi w naszych czasach, dolegliwościami sercowo-naczyniowymi oraz dolegliwościami bólowymi w klatce piersiowej niezwiązanymi bezpośrednio z chorobami serca (dolegliwości nerwicowe, dolegliwości bólowe o podłożu mięśniowo-szkieletowym czy oddechowym), a także w wykrywaniu i leczeniu zaburzeń rytmu serca oraz w monitorowaniu czynników ryzyka chorób związanych z miażdżycą czy też nadmierną krzepliwością krwi.

W obecnych czasach choroby sercowo-naczyniowe, będące chorobami cywilizacyjnymi, zależnymi od stylu życia, wieku, chorób współistniejących, jeśli odpowiednio wcześnie zdiagnozowane i leczone, nie muszą być przyczyną nagłych śmierci sercowych czy też inwalidztwa. Nie należy więc ignorować wczesnych, niepokojących sygnałów naszego organizmu, takich jak arytmie, męczliwość, duszność wysiłkowa, dolegliwości w klatce piersiowej czy też zawroty i bóle głowy, które, w powiązaniu z występowaniem któregoś z czynników zwiększonego ryzyka (stres, brak ruchu, niezdrowa dieta), powinny pokierować Państwo na diagnostykę chorób sercowo-naczyniowych.

W naszym Centrum mamy możliwość przeprowadzenia szybkiej diagnostyki i w razie potrzeby, pokierowania Państwa do odpowiednich placówek szpitalnych.

Wyróżnia nas holistyczne i zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta, uwzględniające Państwa potrzeby i oczekiwania.

Naszym Pacjentom zapewniamy badania w komfortowych warunkach, w przyjaznej atmosferze przy użyciu najnowocześniejszych technologii w otoczeniu ludzi z pasją, wiedzą i doświadczeniem.

 

Z całego serca dołożymy starań, aby Państwa zadowolenie było wizytówką naszego Centrum Serca.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług Centrum Serca Lumina Cordis.

Recepcja51