mgr Maria Jaworska

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z zakresu wspomagania psychologicznego dzieci i młodzieży. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoje doświadczenie i umiejętności w zakresie psychoterapii indywidualnej, grupowej oraz diagnozy psychologicznej zdobywała pracując na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla dorosłych w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu.

Prowadzi terapię indywidualną psychodynamiczną dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami lękowymi, dolegliwości psychosomatycznymi czy zaburzeniami odżywiania. Konsultuje również pacjentów z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, pacjentów, którym brakuje satysfakcji z życia, czy też mających niskie poczucie własnej wartości.

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje  uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach naukowych oraz kursach i szkoleniach z zakresu psychoterapii i psychologii; obecnie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Uczestniczyła w licznych stażach i wolontariatach, m.in.: na Oddziale Całodobowym Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz w Liceum Ogólnokształcącym nr 17 we Wrocławiu.

Zna język migowy.

Umów się na wizytę

Maria Jaworska - ZnanyLekarz.pl