W 2016 roku uzyskała dyplom magistra psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie kształci się dalej na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Jest Certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych (TUS) oraz certyfikowanym Arteterapeutą. Pani psycholog jest także trenerem jedzenia. Jako jedna z pierwszych w Polsce otrzymała dyplom specjalisty do spraw kompleksowego zarządzania rehabilitacją. Doświadczenie zdobywała pracując na dziennym oddziale psychiatrycznym w Brzeskim Centrum Medycznym oraz w niepublicznej służbie zdrowia.
Prowadzi indywidualne konsultuje psychologiczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci w nurcie psychodynamicznym. Zajmuje się pacjentami LGBT, pacjentami mającymi problem ze zbudowaniem relacji w życiu prywatnym, z pacjentami odczuwającymi lęk, będącymi w depresji, kryzysie, doświadczającmi przemocy. Wspiera i konsultuje rodziny z małymi dziećmi, rodziny spodziewających się dziecka, zajmuje się obserwacją rodzic-niemowlę.
Prowadzi terapie i pracuje z dziećmi z całkowitymi zaburzeniami rozwoju (autyzm) oraz z zespołami wad wrodzonych (zespół Downa, zespół Edwardsa i inne), a także z dziećmi doświadczającymi kryzysu, mającymi problemy natury emocjonalnej, problemy z wycofaniem społecznym, lękami separacyjnymi.
Cały czas podnosi swoje kwalifikacje, regularnie uczestnicząc w konferencjach, sympozjach oraz szkoleniach takich jak:
- trening umiejętności społecznych (TUS),
- terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu,
- setting w pudełku, czyli o psychoterapii psychodynamicznej dzieci,
- zachowania trudnych dzieci i młodzieży,
- profilaktyka stresu i wypalenia zawodowego,
- szkolenia z zakresu profilowania kryminalnego – typowanie sprawców przestępstw, interwencja kryzysowa w pracy psychologa klinicznego
Regularnie poddaje swoją pracę superrewizji.
Udziela konsultacji w języku angielskim.